PSI FRYZJER - LAVIS | O NAS

Psi fryzjer - groomer Warszawa

     

O FIRMIE
O NAS
GALERIA
  PRZED i PO
  W KĄPIELI
  A CO Z KRÓTKOWŁOSYM
  ODTWARZANIE WŁOSA
KURSY GROOMINGU

CENNIK
WYDARZENIA
KONTAKT
LINKI

 

Wiesława Latoś

Moją pasją są psy i kocham je bezgranicznie! Na początku były jamniki krótkowłose: Caryca, jej syn Onyks (był królem jamników) i długowłosy Żylistek. Po nich przyszła era terierów sealyhamka Capri, szkoty: Alfa, Mordziak i Flafla, teraz towarzyszą mi Ekstern (Wiesio) i jego mama Wojenka.

Od kilkunastu lat zajmuję się zawodowym groomingiem. Jestem pierwszą osobą w Warszawie, która uzyskała tytuł MISTRZA W ZAWODZIE FRYZJER ZWIERZĄT- GROOMER, tytuł ten otrzymuje się po zdaniu egzaminu państwowego egzaminu w Izbie Rzemieślniczej. Jestem członkiem -założycielem Polskiego Stowarzyszenia Groomerów - organzacj zajmującej się podnoszaniem kwalifikacj zawodowych groomerów w zakresie pielęgnaji kosmetycznej psów, a także psiej psychologii oraz etyki w naszym zawodzie.


Organizujemy seminaria, warsztaty groomerskie oraz MIĘZYNARODOWY KONKURS GOOMERSKI - SILESIA GROOMING SHOW. Jestem laureatką pierwszego w Polsce międzynarodowego konkursu - SILESIA GROOMING SHOW 2010 - II miejsce w klasie czyste rasy, oraz SILESIA GROOMING SHOW 2011 - II miejsce w klasie trymowanie.


W swojej pracy połączyłam zamiłowanie i wykształcenie. Od dzieciństwa rzeźbię i maluję sylwetki zwierząt. Uzyskałam Dyplom z Malarstwa na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2001 roku prowadzę własny gabinet psich fryzur, oraz współtworzę markę W&U, pod którą projektuję wyroby artystyczne - witraże, biżuterię, znaki graficzne i emaliowane szyldy, w wolnych chwilach maluję i rzeźbię.

2012 Euro Groom, Best in Show, Zwycięztwo w klasie "trymowanie".

2012 Master Grooming Show, I lokata w klasie "trymowanie", I lokata w konkurencji Model Dog.

2013 Master Grooming Show, I lokata w konkurencji Model Dog.

 

Renata Kozłowska

Czworonożni przyjaciele towarzyszą mi od najmłodszych lat. Zwierzęta to moja pasja, praca z nimi to wielka przyjemność.
Mieszkają ze mną dwa psy, dwa Święte Koty Birmańskie, świnka morska oraz dwie papugi Nimfy.
Groomingiem zajmuję się od kilku lat. Praca jest moim hobby, daje mi dużą satysfakcję. Posiadanie własnych zwierząt pomaga mi w nawiązywaniu przyjaźni z psami, które są naszymi Klientami. 
Posiadaną wiedzę zawdzięczam Wiesławie Latoś, która codziennie dzieli się ze mną swoim kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie groomingu.

Podczas I konkursu groomerskiego Euro Groom, w roku 2012, wygrałam w klasie nowicjuszy w konkurencji "trymowanie" uzyskując tym samym tytuł Best in Show.

2013 Master Grooming Show, I lokata w klasie "trymowanie".

Renata Kozłowska w śniegu z dwoma psami